Psikofarmakoloji Kongresi

Psikofarmakoloji Kongresi

Türkiye Psikofarmakoloji Derneği'nin (TAP) 10. Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi ve 6. Uluslararası Çocuk ve Ergen Psikofarmakoloji Sempozyumu'nu, 25 Nisan'da “Psikiyatri ve Terapötikler” temasıyla gerçekleştirileceğini duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. -29, 2018 Gloria Kongre Merkezi, Antalya, Türkiye.

Bu beş günlük kongre boyunca; seçkin yerel ve uluslararası konuşmacılar, güncel bilgiler ve psikofarmakolojideki en son gelişmelerden bazıları ile tedaviye dirençli vakalardaki son trendleri etkileşimli olarak paylaşmanın yanı sıra, klinisyenlerin karşılaştığı en son gelişmeleri pratik çözümler sunacak ve aynı zamanda en son gelişmeleri gözden geçireceklerdir. biyolojik psikiyatri, sinirbilim ve psikiyatrik nörogörüntüleme. Ek olarak, farmakolojik olmayan psikiyatrik tedaviler ve sunum standartları ve kılavuzları hakkında sunumlar ve tartışmalar dahil ederek psikiyatrik tedavilerdeki bütünleştirici yaklaşıma katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Önceki kongrelerimizde olduğu gibi, seçkin konuşmacılar, sempozyumlar ve panel tartışmaları, çift / birleşik tartışmalar ve uydu sempozyumları yoluyla alandaki en son gelişmeleri paylaşacaklar. Çalıştaylar, uzmanlarla toplantılar ve ilgilenen katılımcılar için sertifikasyon kursları düzenlenecek. Sunumların özeti, SCI-E'de indekslenen Psikiyatri ve Klinik Psikofarmakoloji'nin ekinde yayınlanacaktır. Afiş jürisi tarafından seçilen ilk üç araştırma afişi, 'TAP Üstün Araştırma Ödülleri' ile ödüllendirilecek.

Sizleri 10. ICP ve 6. ISCAP'a katılmaya davet ediyoruz. Kongrede canlandırıcı bilimsel oturumlardan faydalanırken, tarihi ve post-modern Antalya'nın muhteşem Anadolu mutfağı, gösterişli kültür ve harika güneşli hava koşulları ile sunduğu her şeyi rahatlamak ve keşfetmek için biraz zaman ayırmak isteyebilirsiniz.

0850 533 1 334