Kervansaray Lara

Kervansaray Lara - 1998'den beri

Yaşamın tüm renkleri ve hayatın tüm karelerini modern ve geniş yelpazesinde ön plana çıkaran ''Kervansaray Otelleri'' her dönem bünyesinde yeni bir renkle, hayatınızda unutulmaz bir tat bırakmaya devam ediyor.

Kervansaray Otelleri, şehrin merkezine ve havalimanına yakınlığı, konuklarına rahat gezi ve yolculuk imkanı sağlayan konumlarıyla tatili bir lükse dönüştürüyor. Her biri farklı renk ve çizgi taşıyan Kervansaray Otelleri'nin misyonu, karşıladığı tüm konuklarına yüksek hizmet kalitesinden ödün vermeden kendi içinde taşıdığı rengi yaşatmak ve her yeni ziyarette konuklarına eski tatları harmanlayarak yepyeni tatlar sunmak. Siz bir ailesiniz ve biz de. Ailenizle her defasında farklı bir tat da geçirmek isteyeceğiniz bir plan için Kervansaray Otelleri, hangisini ziyaret ederseniz edin size evinizde ve büyüyen bir ailenin bir parçası olduğunuzu hissettirecek. İster bir yaz tatili, ister bir dinlenme; ister bir kongre, İster bir spor merkezi, ister bir kayak merkezinde kış tatili…. Aradığınız her tadı, her beklenti ve ihtiyacınızı karşılayan bu renkleri tam da bu hayalleriniz doğrultusunda tasarladık ve geliştirdik. Hangi otelimizi ziyaret ederseniz edin, kendinizi yabancı hissetmeyeceğiniz bir aile olduk.

Kervansaray Ailesi siz değerli konuklarına kapılarını açmanın, sizleri en iyi hizmet kalitesinde ağırlamanın ve tekrar görüşme dilekleriyle uğurlayarak yeniden bir araya gelen bir aile olmanın mutluluğunu her geçen gün çoğalarak yaşamanın ve bunu sizlerle paylaşmanın kıvancını yaşıyor.

Burada sizin renkleriniz, sizin yaşam karelerinizden anılarınızla Kervansaray sizin eviniz, sizin aileniz. Hoş geldiniz..

Image Image
Odalar
Restaurant
Havuz

0850 533 1 334